[ultimate_spacer height=”90″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_tag=”h2″ heading_content=”BODYSPACE” main_heading_default_weight=”700″ main_heading_color=”#ffffff” default_sub_heading=”11 – 13.06.2021 Czarna k. Mińska Mazowieckiego” margin_design_tab_text=””][/ultimate_heading][ultimate_spacer height=”25″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ult_buttons btn_title=”ZAPISZ SIĘ” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fbit.ly%2FBodySpace-zapisy%20|title:%23|target:%20_blank|” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#303030″ btn_bg_color=”#ffffff” btn_hover=”ubtn-center-dg-bg” btn_bg_color_hover=”#847480″ btn_title_color_hover=”#ffffff” icon=”none” icon_size=”16″ icon_color=”#565656″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_font_size=”18″ notification=””][ultimate_spacer height=”90″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″]

BodySpace | warsztat Movement Medicine & Bodyworki

11 – 13 czerwca, Czarna k. Mińska Mazowieckiego

Tematem jest bliskość i kontakt, poprzez świadomą pracę z ciałem. W życiu pragniemy być blisko, chcemy tworzyć bezpieczne i wspierające relacje, czerpać przyjemność z kontaktu – lecz powstrzymuje nas przed tym nasza historia zapisana w ciele.

Będzimy pracować w ruchu i tańcu. W naturze. Z uważnym dotykiem w muzyce i ciszy.

W duchu bezczasu i pozaczasu.

BodySpace retreat to weekendowy warsztat Movement Medicine w połączeniu z uważnym dotykiem (bodyworkami) i działaniami w naturze.

[ult_buttons btn_title=”ZAPISZ SIĘ” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fbit.ly%2FBodySpace-zapisy%20||target:%20_blank|” btn_bg_color=”#28a3c9″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” notification=””]

BodySpace to zaproszenie do ucieleśnionego kontaktu ze sobą, z innymi i Światem.

BodySpace to również przestrzeń regeneracji ciała fizycznego, i integracji na poziomie emocji. Poprzez praktykę Movement Medicine odwoływać się będziemy do naszych duchowych korzeni.

Zapraszamy do przestrzeni twórczego ruchu i kojącego dotyku.

Wszystko co będzie się działo w ruchu będzie z udziałem muzyki – zarówno tej, granej przez naturę, jak i granej na instrumentach na żywo. Będą bębny, gitary, hangi i śpiew.

Wszystkich którzy mają swoje bębny – krąg bębna wzywa.

Rozruszamy i odbudujemy nasze zasoby. Nakarmimy się ruchem i dotykiem w ceremonialnej drewnianej sali, otoczonej lasem:

– Taniec odrodzenia i wolności (Movement Medicine)

– Muzyka na żywo

– Ceremonia Dotyku uzdrawiające sesje pracy z ciałem

– Elementy pracy z ciałem w nurcie bioenergetyki lowenowskiej

– Ruch somatyczny i improwizacja (Ciałonautyka)

– Bodyworki – prowadzone sesje połączenia uważnego dotyku i ruchu

– Wspólne śnienie i mini vision quest

– dostępna piękna Sauna

Wsłuchamy się w mądrość swojego ciała. Wyciszymy umysł i stworzymy wspierającą przestrzeń, by ciało doszło do głosu i wyruszyło na ścieżkę życia w pełni swego potencjału.

W naszym programie pogłębione techniki kontaktu – ciało, emocje, duch i świat natury.

Przedstawimy kilka ważnych technik uwalniających stres, podsuniemy inspiracje ruchowepoprzez doświadczenie przejdziemy kilka ważnych zasad masażu, by dzielić się uważnym dotykiem z bliskimi.

Dzięki przewodnictwu zrównoważonego ruchu z zaufaniem do grawitacji, z rozłożonymi skrzydłami wolności umocnimy się w Tu i Teraz.

Zapraszamy @Anna i @Nadia
🌳 Data: 11 – 13 czerwca
🌳 Miejsce: CZARNA_DOM otoczony lasem, 50 km od Warszawy.
🌳 Koszt wyjazdu (razem z pobytem i wyżywieniem):
– Cena Early Bird 1300 zł – przy wpłacie zaliczki do 30.05.2021
– Cena regularna: 1600 zł
po indywidualnych ustaleniach można zapłacić w częściach.
Bezzwrotny zadatek w kwocie 350 zł gwarantuje miejsce warsztacie (nr konta i szczegóły zostaną podane po zapisaniu się na listę).
Ilość miejsc ograniczona.
🌳 Kontakt:
hey.bodyspace@gmail.com
kontakt@annasierpowska.com

[ult_buttons btn_title=”ZAPISZ SIĘ” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fbit.ly%2FBodySpace-zapisy%20||target:%20_blank|” btn_bg_color=”#28a3c9″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” notification=””]

Orientacyjna mapa naszej pracy

Piątek 11.06

12:00 – rozpoczęcie procesu, krąg rozpoczynający, sesja bodyworków i wieczór Movement Medicine, zakończenie dnia 22:00

Sobota 12.06

od 10:00 zajęcia ruchowe w lesie, popołudniowe sesje ruchowo – dotykowe

do 22:00 Ceremonia Dotyku z muzyką na żywo i wspólne śnienie

Niedziela 13.06

od 10:00 zajęcia ruchowe w naturze, Integracja i Celebracja zakończona kręgiem o 16:16

Jeśli potrzebujesz porozmawiać i upewnić się że to miejsce dla Ciebie – odezwij się koniecznie.

Organizacja i prowadzenie:
Anna Sierpowska – nauczycielka, medicine woman, czerpie swoją energię i wiedzę z wieloletniego praktykowania i treningów Movement Medicine, Ma-Uri Bodywork i masażu powięziowego, podejścia Laban Bartenieff. Jest certyfikowanym nauczycielem Movement Medicine. Studentka certyfikowanego Szkolenia w Analizie Bioenergetycznej akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics Analysis. Poprzez zanurzenie w ruch szukam radykalnej akceptacji.
Nadia Szypiłow | Ciao, Ciało! – ciałonautka, performerka, bodyworkerka. Zafascynowana somatyką, eksploruję poszerzanie świadomości i osiąganie dobrostanu poprzez ruch i dotyk. Zbieram te praktyki pod hasłem ciałonautyka. Ciałonautyka sprowadza do cielesnego tu i teraz, pomaga odnaleźć połączenia ze sobą, uruchomić swoją naturalną ciekawość i kreatywności w ruchu. Praktykuje masaż tajski i klasyczny, czerpię inspiracje z różnych tradycji masażowych, wprowadzając świadomy dotyk do zajęć ruchowych. Jestem współzałożycielką kolektywu performatywnego SzurSure, performuję w składzie Laboratorium Teatralno-Społecznego i w innych konstelacjach.
▩ Movement Medicine jest współczesną, transformującą praktyką medytacji w ruchu, stworzoną przez Ya’Acova i Suasannah Darling Khan aby obudzić i uwolnić twoją naturalną energię i wesprzeć cię w ucieleśnieniu i zamanifestowaniu twojego potencjału. Metoda ta integruje w sobie:
– radość i energię tańca ekstatycznego
– głębię medytacji w ruchu
– ducha praktyki szamańskiej.
▩ Bodyworki – ćwiczenia masażowo-ruchowe, uważny dotyk, który uczestnicy warsztatów oferują sobie nawzajem. Są to sytuacje bezpiecznie prowadzone w kierunku somatycznej eksploracji, wspólnoty i zabawy. Bodyworki relaksują, pomagają rozpuścić napięcia oraz dostarczają podstawowych korzyści z dotyku – rozluźnienia, poczucia bezpieczeństwa, redukcji stresu, budowania odporności.
▩ Ciałonautyka – praktyki ruchowe, somatyczne (soma – żywe ciało), sfokusowane na odczuwaniu ciała, obserwacji jego schematów w ruchu, budowaniu nowych ścieżek ruchowych. Embodiment, ucieleśnienie, twórcze działanie z ciała. Podczas zajęć korzystamy z narzędzi somatyki, improwizacji ruchowej, tańca intuicyjnego, kontakt improwizacji, ćwiczeń oddechowych, teatru fizycznego, tańca butoh, medytacji, oraz innych metod, które pomagają się ucieleśnić – twórczo i ruchowo pobyć we własnym ciele.
foto: @andriej szypilow