[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_tag=”h2″ heading_content=”Ceremonia Movement Medicine” main_heading_default_weight=”700″ main_heading_color=”#ffffff” default_sub_heading=”14.12.2018 / Łódź”][/ultimate_heading][ultimate_spacer height=”25″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ult_buttons btn_title=”ZAPISZ SIĘ” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fgoo.gl%2Fforms%2Fj5VyYu08PKCD08fe2|title:%23|target:%20_blank|” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#303030″ btn_bg_color=”#ffffff” btn_hover=”ubtn-center-dg-bg” btn_bg_color_hover=”#847480″ btn_title_color_hover=”#ffffff” icon=”none” icon_size=”16″ icon_color=”#565656″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_font_size=”18″][ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″]

Ceremonia Movement Medicine z Anną Sierpowską 🔅

Tradycją społeczności jest wspólne celebrowanie poprzez taniec, śpiew i medytację najważniejszych momentów w ciągu roku – okres w którym się spotykamy to czas ciemności, czas kiedy Słońce umiera by po równonocy wstać i wrastać.

Zapraszam na Ceremonię Movement Medicine w czasie dopełnienia mroku, śmierci i odrodzenia Słońca – Sol Invictus (Niezwyciężone Słońce). W zaufaniu pozostajemy w mroku, poruszamy się i oddychamy w ciemności. Wspieramy odrodzenie światła w nas – dla naszych relacji, dla tej społeczności i tej Ziemi.
Będziemy wspólnie tańczyć.

W trakcie ceremonii będziemy tworzyć przestrzeń na wzmocnienie i ugruntowanie energii współtworzenia oraz bezpiecznego i harmonijnego współistnienia różnorodności – tak istotnych jakości dla współczesnego świata.
Zapraszam do podróży w siebie, aby wsłuchać się we wskazówki płynące z naszego żywego ciała. Będziemy wspólnie tworzyć pole wzmocnienia i regeneracji nas i naszych relacji aby świadomie i z radością wnosić do życia nasze dary i talenty.

W trakcie ceremonii będziemy grać żywą muzykę bębnów i didgeridoo – jeśli masz ochotę przynieś bęben lub inny instrument który Ci towarzyszy.
Zagra ❗ Michał Kaza – instrumenty Perkusyjne
❗ Tomasz Sęk – Didgeridoo

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy – mamy ograniczoną liczbę miejsc https://goo.gl/forms/j5VyYu08PKCD08fe2

UWAGA! Startujemy o 19.00 prosimy o punktualność!

Kiedy: 14.12 ❗(piątek)
Czas: ⏰ 19:00 – 23.59
Gdzie: 👣 Łódź, City Bum Bum, ul. Sienkiewicza 61
Cena: 💸 80 zł

☑️ dla osób samotnie wychowujących dzieci, osób po 60 roku życia oraz studentów cena 60 zł
jeśli kwota nie pozwala ci wziąć udział w zajęciach napisz do mnie – zwykle potrzebujemy pomocy organizacyjnej – przydasz się ze swoją energią.

Co zabrać: wygodny wielowarstwowy strój do tańca (tańczymy boso) oraz wodę.

Kontakt w razie pytań:
Monika – m.kalinowska@pelniapro.pl
tel (sms) 603-333-936