[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_tag=”h2″ heading_content=”SYLWESTER 2019 Z ANNĄ SIERPOWSKĄ I WIBRACJĄ MIŁOŚCI” main_heading_default_weight=”700″ main_heading_color=”#ffffff” default_sub_heading=”31.12.2019 – 01.01.2020 / GDAŃSK”][/ultimate_heading][ultimate_spacer height=”25″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ult_buttons btn_title=”ZAPISZ SIĘ” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fbit.ly%2F2qfyeqq|title:%23|target:%20_blank|” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#303030″ btn_bg_color=”#ffffff” btn_hover=”ubtn-center-dg-bg” btn_bg_color_hover=”#847480″ btn_title_color_hover=”#ffffff” icon=”none” icon_size=”16″ icon_color=”#565656″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_font_size=”18″][ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″]

Zamykanie i Otwieranie
Zapraszają Anna Sierpowska & Wibracja Miłości do Gdańska 💃

💫 ZAMYKANIE I OTWIERANIE | ZA KAŻDYM RAZEM NA NOWO
Zamykam sprawy i tematy. Zamykam to co się zadziało.
Składam wszystkim tym wydarzeniom i doświadczeniom WDZIĘCZNOŚĆ

Strząsam ciało. Uwalniam potencjał tego co się wydarzyło
Pozwalam sobie świadomie zobaczyć to co ważne
Pozwalam sobie otwierać drzwi nowego

Przepływ jest naturalnym ruchem wszechświata, cała materia krąży, wiruje, w różnych rytmach i prędkościach. Wciąż cią umiera wciąż się coś rodzi.

💫 Zapraszam przynieście ze sobą ulubiony wiersz, może jakąś modlitwę, zabierz swoich przyjaciół.

[ult_buttons btn_title=”ZAPISZ SIĘ” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fbit.ly%2F2qfyeqq||target:%20_blank|” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#c11f60″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left”]

Zapowiada się długa Noc wolnych tańców i wolnych głosów. Zapraszamy muzykę Świata i muzyków do wspólnego mixowania dźwięków, wibracji i kolorów. Zapraszamy do medytacji i zabawy.

Poszukiwanie miejsca na spotkanie – zamieniamy na spotkanie.

💫 Poszukiwanie wspólnoty – zamieniamy na wspólny czas z innymi i dzielenie się. Mamy tak wiele – jest nas coraz więcej. Zapraszamy więc do współtworzenia czasu w przyjaźni i bliskości.

Przyjdź jeśli czujesz, że chcesz coś zakończyć, a może potrzebujesz zaprosić coś Nowego i nieznanego do swojego życia?

Chciałbyś spędzić czas z grupą przyjaciół ?
Potrzebujesz nocy tańca ze swoim ukochaną/ukochanym?
Marzysz by rozłożyć ręce i zaśpiewać z pełni serca?
Chcesz przetańczyć całą noc z nieznajomymi?
Przydałoby się z kimś być inaczej niż zawsze…
Ten wieczór pozwala na To – przybywaj!

💫 Zapraszamy na Rytuał Przejścia w Nowy Rok, zakończenia spraw które potrzebują być zakończone i energetyczne przyzwolenie na nowe rozdanie. Nasze intencje wsparte ruchem płynącym z nieskrępowanej i inspirowanej naturą ekspresji ciała popłyną w przestrzeń.

Ucieleśniona Modlitwa i Ucieleśniona Zabawa to przestrzeń świadomego uczestnictwa w Życiu.

[ult_buttons btn_title=”ZAPISZ SIĘ” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fbit.ly%2F2qfyeqq||target:%20_blank|” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#c11f60″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left”]

<🔥 KIEDY: 31.12.2019 do 1.01.2020
Zaczynamy: od 21:00 – 4:00

Chętni będą mogli przespać się na karimacie i przywitać Nowy Dzień Wspólną Medytacją i Morsowaniem 🙂

🔥 GDZIE: SOMA Centrum Świadomej Pracy z Ciałem,
al. Grunwaldzka 355, Gdańsk

🔥 KOSZT:
Wpłata do 24.12. – cena 150 zł od osoby, a 280 zł od pary
Cena regularna po 24.12 – 180 zł (340 zł od pary)
Numer konta podamy w mailu po zapisaniu się przez formularz

UWAGA! Rezerwację miejsca stanowi wpłata na konto, a nie rejestracja.
——————————————————————————————-
💫 W cenie jest zupa, pieczywo, pasta warzywna, herbata, woda.
Za dodatkowa opłatą można będzie zakupić wegańskie przekąski (kule mocy, pudding jaglany, szejki bananowo-orzechowe i inne syte przekąski)
Jest to wydarzenie bezalkoholowe.

💫 Kontakt: kontakt@annasierpowska.com / info@wibracjamilosci.pl / kontakt@centrumsoma.pl lub 607 460 970 Anna (sms) i Kasia 601 179 424 / 606 699 000 Asia z Wibracja Miłości

Ze względu na logistykę i charakter imprezy informujemy, że po dokonaniu przelewu, w razie nieobecności, nie zwracamy pieniędzy.

[ult_buttons btn_title=”ZAPISZ SIĘ” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fbit.ly%2F2qfyeqq||target:%20_blank|” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#c11f60″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left”]

Anna Sierpowska – praktyk, uczeń i nauczyciel, czerpie swoją energię i wiedzę z wieloletniego praktykowania i treningów Movement Medicine, performance, ruchU autentycznego i 5Rytmów, Ma-Uri Bodywork, masażu powięziowego, podejścia Laban Bartenieff, terapii Bioenergetyki Lowena, GaGa i Mindfulness oraz slow joggingu ☺

▩ Movement Medicine to praktyka aktywnej medytacji w tańcu, w celebracji życia, w spotkaniu z prawdą naszego serca i duszy.
I jeśli zabawa – to w celebracji życia, w połączeniu, w przepływie, w radości komunikacji z Przebudzonym Tancerzem. To współczesna, transformująca praktyka medytacji w ruchu, stworzona przez Ya’Acova i Suasannah Darling Khan, aby obudzić i uwolnić twoją naturalną energię i wesprzeć cię w ucieleśnieniu i zamanifestowaniu twojego potencjału.
Metoda ta integruje w sobie:
– radość i energię tańca ekstatycznego
– głębię medytacji w ruchu
– ducha praktyki szamańskie.

▩ Wibracja Miłości tworzy przestrzeń wibracji i dźwięków naturalnych, które pobudzają ciało, umysł i duszę do życia, ładują pozytywną energią i radością życia.
Organizujemy cyklicznie:
– Koncerty Leczniczych Dźwięków Muzyki Wibracyjnej,
– Ceremonię Dźwięku
– Ceremonię Kakao
– Ceremonię Rapee
– Warsztat Energia Życia.
Zapraszamy na www.wibracjamilosci.pl

ZAPRASZAMY!!!