[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ultimate_heading main_heading=”Ceremonia życia” heading_tag=”h2″ default_sub_heading=”Movement & Sound Medicine”][/ultimate_heading][ultimate_spacer height=”25″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ult_buttons btn_title=”ZAPISZ SIĘ” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fannasierpowska.com%2Fkontakt%2F|title:%23||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#303030″ btn_bg_color=”#ffffff” btn_hover=”ubtn-center-dg-bg” btn_bg_color_hover=”#847480″ btn_title_color_hover=”#ffffff” icon=”none” icon_size=”16″ icon_color=”#565656″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_font_size=”18″][ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″]

Ceremonia życia – Movement & Sound Medicine

Zapraszamy do doświadczeń pogłębiających i regulujących dostęp do źródła odnawialnej energii życiowej.

W podróż w głąb po wytchnienie, natchnienie i inspiracje na każdy dzień poprowadzi nas ruch i dźwięk!

Co się wydarzy podczas Ceremonii:

Przebudzenie ciała w ruchu – sesja Movement Medicine – spotkanie z ciałem w ruchu, otwieranie przepływu i zapraszanie całej istoty do bycia marzeniem
Koncert i Kąpiel dźwięków – głęboka regeneracja i podróż w świat marzeń zakorzenionych głęboko w ciele;
Tworzenie Mandali;

Będzie to:

  • czas zanurzania się w marzenia i wdzięczności za życie.
  • czas kiedy budzi nas każdego dnia trochę więcej jasności na świecie.
  • czas zadbania o nasze Generatory Mocy.

Zapraszamy do wspólnej medytacji w ruchu – słuchania tego kim się stajemy i wyłapywania z przestrzeni swojej wspierającej wibracji.

Anna Sierpowska i Wibracja Miłości – Movement & Sound Medicine to połączenie naturalnej medycyny Ruchu i Dźwięku.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Najbliższe wydarzenia:
Kiedy: 19.04.2019
Gdzie: Łódź, Bing Bang Studio

Kiedy: 20.04 / 01.06 / 27.07 / 31.08 / 21.09 / 26.10 / 30.11 / 21.12.2019
Gdzie: Warszawa, W Gruncie Ruchu

Cena warsztatu i koncertu – 150 zł
Godziny: 19:00 – 23:00
ZAPISY:
Nr konta podamy w mailu zwrotnym po otrzymaniu zgłoszenia

Kontakt:
movement.kontakt@gmail.com / Anna 607 460 970

wibracja.milosci@gmail.com / Asia 606 699 000, Alek 606 699 004


Anna Sierpowska – Nauczyciel Movement Medicine (praktyki świadomego ruchu i obecności) w trakcie certyfikacji. Praktyk pracy z ciałem w oparciu o techniki powięzione, polinezyjski bodywork MA-URI, podejścia Laban Bartenieff, medytacji Mindfulness i slow joggingu :-). Studentka certyfikowanego Szkolenia w Analizie Bioenergetycznej akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics Analysis.

Alek Sabuda – Certyfikowany Coach Erickson College International, Trener Rozwoju Osobistego, Mówca Motywacyjny, Muzykoterapeuta, Współtwórca autorskiej metody rozwoju poprzez ruch, dźwięk i głos „Dance&Sounds Medicine”.  A Kim naprawdę jestem? Jestem wibracją, energią, światłem, duszą w pojeździe jakim jest ciało człowieka. Eksploruję samoświadomość, która jest wszystkim tym co niezbędne by kreować szczęśliwe życie każdego człowieka.

Asia Orłowska – Certyfikowany Coach Erickson College International i Terapeuta Muzykoterapii Kwantowej i Pracy z Głosem oraz Tancerka. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zarządzania zasobami ludzkimi w międzynarodowej korporacji Motorola. Pasjonuje się świadomym rozwojem zintegrowanym na poziomach umysł, ciało i dusza, prowadzącym do uwolnienia pełni ludzkiego potencjału. Współtwórca autorskiej metody rozwoju poprzez ruch, głos i dźwięk „Dance&Sounds Medicine”.