“I nadszedł ten dzień, gdy ryzyko pozostania w zarodku
stało się bardziej bolesne niż podjęte ryzyko by rozkwitnąć.”

– Anaïs Nin –


“I nadszedł ten dzień, gdy ryzyko
pozostania w zarodku
stało się bardziej bolesne niż
podjęte ryzyko by rozkwitnąć.”

– Anaïs Nin –

Umów się na sesję

Jak pracuję

Wierzę, że ciało zapisuje wszystko co przeżywamy. Te informacje mają szansę stać się naszym zasobem – czasem stają się naszym ciężarem.
W ruchu ciała jest transformująca moc dla naszych osobistych i kolektywnych historii. Oddechem, poruszeniem, dotykiem, uważnością, odbieramy z ciała wiadomości.
Uwalniamy siebie dla siebie. Movement Medicine, terapia Lowenowska, praktyka Laban Bartenieff, holistyczny dotyk polinezyjskiego MA-URI.

Zadbaj o siebie

Nie udzielam odpowiedzi, lecz pracuję z technikami uwalniającymi i otwierającymi na poszukiwanie swoich odpowiedzi.

Szukamy natchnienia i inspiracji – potrzebujemy przedostać się przez ciemność, w której mamy poczucie, że już nic więcej w nas nie ma, tylko niemoc, chaos i łzy.

Spięcie w plecach, które nie pozwala usiąść na pełnych pośladkach i kamień na klatce piersiowej. W pracy z oddechem i ćwiczeniami ruchowymi odzyskujemy czucie swoich części ciała, lądujemy w sobie i odzyskujemy poczucie kierunku.

Niekiedy potrzebujemy umrzeć i potrzebujemy, by ktoś trzymał nas za rękę. Chcemy, by ktoś nas przytulił i pomodlił się, gdy dotykamy śmierci.

W moim doświadczeniu umieranie trwa miesiące, czasem nawet lata. W zależności od indywidualnej sytuacji umiera ciało, umiera świadoma historia, umiera dziecko, które się nie narodziło, umiera wieloletnie cierpienie.

Jeśli masz pytanie, na które nie znasz odpowiedzi, potrzebujesz opowiedzieć historię, która jest dla Ciebie ważna, z którą nie masz spokoju, szukasz inspiracji w pracy zawodowej i twórczej, potrzebujesz zacząć coś na nowo albo zdecydowanie zakończyć coś starego – zapraszam Cię na spotkanie. W tańcu, w poruszeniu zapytamy ciała, zapytamy przestrzeni co jest dla Ciebie najlepsze.

Indywidualne spotkania pracy z ciałem

Spotkania odbywają się w Warszawie i okolicy (tam gdzie są drzewa lub woda) lub / i online.
Chętnie umawiam się na wspólny ruch – bywa to spacer, sesja bioenergetyczna lub wspólny czas, gdy dotykamy ziemi i drzew. Bywa to też sesja online, gdzie ruch prowadzimy wspólnie po dwóch stronach łącza Pracuję na platrofmie zoom, skype i co potrzeba. 🙂

Proponuję pracę z ciałem w kierunku odblokowania i rozluźnienia – sesje uwalniające, sesje odzyskiwania energii w życiu, wsparcie i konsultacje terapeutyczne.

Sesja to połączenie rozmowy, sesji ruchowej, konsultacji terapeutycznej w kierunku pracy z ciałem, pracy z oddechem.

Ustalamy strukturę i zakres pracy oraz wspólne granice, które stanowią podwaliny bezpieczeństwa naszego spotkania.

Ważna jest Twoja intencja – może dotyczyć bieżących tematów lub może płynąć z przestrzeni nigdy niezaopiekowanej w życiu, a teraz w szczególnie trudny sposób dająca znać o sobie. Bywam katalizatorem takiego procesu.

Podczas sesji uważnie i z szacunkiem jestem z Tobą.

Moją intencją jest wzmacnianie Twojego wewnętrznego procesu odzyskiwania swobody i przestrzeni, by dysponować swoją energią w sposób zgodny z Twoim Najwyższym Potencjałem.