SESJE INDYWIDUALNE

“I nadszedł ten dzień, gdy ryzyko pozostania w zarodku stało się bardziej bolesne niż podjęte ryzyko by rozkwitnąć.”  Anaïs Nin

JAK PRACUJĘ - METODA

Wierzę że ciało zapisuje wszystko co przeżywamy. Te informacje mają szansę stać się naszym zasobem – stają się czasem ciężarem.
W ruchu ciała jest transformująca moc dla naszych osobistych i kolektywnych historii. Oddechem, poruszeniem, dotykiem, uważnością, odbieramy z ciała wiadomości.
Uwalniamy siebie dla siebie. Movement Medicine, terapia Lowenowska, praktyka Laban Bartenieff, holistyczny dotyk polinezyjskiego MA-URI.

Spotkanie: 90 – 120 min

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

Zadbaj o siebie

Masz pytanie, na które nie znasz swojej odpowiedzi – potrzebujesz opowiedzieć historię, która jest ważna dla Ciebie, ale nie masz z nią spokoju. Czasem są sny. Czasem wielka złość.

Nie udzielam odpowiedzi, lecz pracuję z technikami uwalniającymi i otwierającymi na poszukiwanie swoich odpowiedzi.

Szukamy natchnienia i inspiracji – potrzebujemy przedostać się przez ciemność i mamy poczucie, że już nic więcej nie ma w nas, tylko niemoc, chaos i łzy.

Spięcie w plecach, które nie pozwala usiąść na pełnych pośladkach i kamień na klatce piersiowej. W pracy z oddechem i ćwiczeniami ruchowymi odzyskujemy czucie swoich części ciała, lądujemy w sobie i odzyskujemy poczucie kierunku.

Niekiedy potrzebujemy umrzeć i potrzebujemy, by ktoś trzymał nas za rękę. Chcemy, by ktoś nas przytulił i pomodlił się, gdy dotykamy śmierci.

W moim doświadczeniu umieranie trwa miesiące, czasem nawet lata. W zależności od indywidualnej sytuacji umiera ciało, umiera świadoma historia, umiera dziecko, które się nie narodziło, umiera wieloletnie cierpienie.

Indywidualne spotkania na świeżym powietrzu

Spotkania odbywają się w Warszawie i okolicy (tam gdzie są drzewa lub woda) lub / i online.
Chętnie umawiam się na wspólny ruch – bywa to spacer, sesja bioenergetyczna lub wspólny czas, gdy dotykamy ziemi i drzew. Bywa to też sesja online, gdzie ruch prowadzimy wspólnie po dwóch stronach łącza Pracuję na platrofmie zoom, skype i co potrzeba. 🙂

Sesja - Krok po kroku

Proponuję pracę z ciałem w kierunku odblokowania i rozluźnienia – sesje uwalniające, sesje odzyskiwania energii w życiu, wsparcie i konsultacje psychoterapeutyczne.

Sesja to połączenie rozmowy, sesji ruchowej, konsultacji terapeutycznej w kierunku pracy z ciałem, pracy z oddechem.

Ustalamy strukturę i zakres pracy oraz wspólne granice, które stanowią podwaliny bezpieczeństwa naszego spotkania.

Ważna jest Twoja intencja – może dotyczyć bieżących tematów lub może płynąć z przestrzeni nigdy niezaopiekowanej w życiu, a teraz w szczególnie trudny sposób dająca znać o sobie. Bywam katalizatorem takiego procesu.

Podczas sesji uważnie i z szacunkiem jestem z Tobą.

Moją intencją jest wzmacnianie Twojego wewnętrznego procesu odzyskiwania swobody i przestrzeni, by dysponować swoją energią w sposób zgodny z Twoim Najwyższym Potencjałem.

 

Spotkanie: 90 – 120 min

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

Spotkanie: 90 – 120 min

UMÓW SIĘ NA SESJĘ
NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Copy link
Powered by Social Snap