Awakening The Dancer

Praktyka online MOVEMENT MEDICINE

Witaj w przestrzeni Movement Medicine. Przestrzeni transformacji. Pracy własnej. Podążania za tęsknotą serca. 
Ten materiał jest przygotowany dla Ciebie — by stworzyć miejsce, w którym możesz każdego dnia sięgnąć do źródła codziennej praktyki.
Tu i Teraz jest miejsce na dla Ciebie – żywego serca, ducha i ciała, które czuje.

Sesja Awakening The Dancer, praktyka przywoływania tańczącej części nas – żywej, czującej, dzikiej, tętniącej siłą krwi i rytmem serca. Ta praktyka to pozwolenie by siła życia, która jest ruchem, poruszała nami, uziemiała nas, i kiedy to potrzebne — wstrząsała nami do głębi.

Ta praktyka jest zaproszeniem do przypominania sobie tego, kim naprawdę jesteśmy, co jest dla nas najważniejsze i jakie są nasze kierunki w życiu.

Zapraszam – Anna

Ten film jest zapisem praktyki na żywo, która co tydzień we wtorki odbywa się w Warszawie. Prowadzę te zajęcia jako głęboko ucieleśnioną praktykę połączenia z życiem i jego żywym nurtem. Wspólną przestrzeń współtworzy praktyka, tancerze i towarzyszący mi muzycy. W tej zarejestrowanej sesji bierze udział Ania Patynek i Michał Kaza. Jeśli chcesz podłącz głośniki i zatańcz z nami. To jest żywe i aktualne w każdym momencie – Przebudzenie Tancerza. Żywej i Czującej części nas. Dziękuję że jesteś z nami.

Materiały do praktyki

ŻYWA PRZESTRZEŃ SERCA

Otwieramy Uzdrawiający Krąg Medycyny Tańca. Żywa obecność. Aktywacja czułych części nas.
Przebudzona część nas jest częścią Natury a ciało pamięta to połączenie.
Oto czas ucieleśnionego snu. Czas bez czasu.
Zapraszam do praktyki.

Nagranie powstało w sierpniu 2023 roku. Prowadzenie Anna Sierpowska, żywe instrumenty i muzyka Michał Kaza oraz wszyscy muzycy, których muzyka jest w tym zawarta.

1. Z tej przestrzeni weź to co może Ci posłużyć i zrób z tego użytek w swoim życiu. TRZYMAMY KCIUKI!
2. Jeśli chcesz wesprzeć powstawanie kolejnych nagrań – każda, nawet najmniejsza kwota będzie wsparciem dla rozwoju tego projektu i jednocześnie głosem, że jest to potrzebne – moja rekomendacja to od 10 do 100 zł
numer konta do wpłaty GWWM – Santander Bank 78109020080000000144301031 DONACJA – PRAKTYKA ON LINE
3. Jeśli chcesz dostawać informacje o kolejnych nagraniach zostaw swojego maila w formularzu
4. Jeśli masz pytania odnośnie Twojej praktyki, chesz się podzielić swoimi odczuciami, interesuje Cię ścieżka Movement Medicine: napisz kontakt@annasierpowska.com