[ultimate_spacer height=”90″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_tag=”h2″ heading_content=”Ciałoczucie – 2 spotkania warsztatowe” main_heading_default_weight=”700″ main_heading_color=”#ffffff” default_sub_heading=”22.01.2021 / 29.01.2021 / Łódź” margin_design_tab_text=””][/ultimate_heading][ultimate_spacer height=”25″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ult_buttons btn_title=”ZAPISZ SIĘ” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fdocs.google.com%2Fforms%2Fd%2F1P_sYeZ3nn87Y_s9b0j1h44FKMqL9A3_TBWb28LN-bu0%2Fviewform%3Fedit_requested%3Dtrue||target:%20_blank|” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#303030″ btn_bg_color=”#ffffff” btn_hover=”ubtn-center-dg-bg” btn_bg_color_hover=”#847480″ btn_title_color_hover=”#ffffff” icon=”none” icon_size=”16″ icon_color=”#565656″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_font_size=”18″][ultimate_spacer height=”90″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″]

Zapraszam na 2 częściowe spotkanie warsztatowe CiałoCzucie

Dedykowane odczuwaniu i połączeniu z tym co w nas, dla nas, z naszym unikalnym językiem ciała.

Będziemy poruszać się, odnajdywać sygnały, podążać za nimi i obserwować, oddychać, nie spieszyć się, jednocześnie będąc aktywnymi i świadomymi. Obserwować emocje – pozwalać im być, nadawać im intensywność i obejmować, obejmować siebie ze wszystkim co dla nas jest – a co często zanika w natłoku codzienności.

Budzenie swojego wewnętrznego uzdrowiciela to proces przez oswajanie, regulowanie i poznawanie – właśnie takie kroki będą towarzyszyć naszej wspólnej podróży

Zapraszamy do tej pracy czas „nie wiem” jaki w historii mitycznego Feniksa jest czasem w popiele.

Yaacov Darling Khan – mój nauczyciel powtarza często że w Kabale jest powiedzenie: „Kiedy masz tylko dwie opcje, zawsze wybieraj trzecią ”. My ruszając w tą podróż pracujemy z binarnością naszych wyborów – tym co znamy i nieznany, jednocześnie aktywizując trzecie nie określone jeszcze rozwiązanie, które jest często drogą do domu. Drogę, uwzględniającą ciało, nasze odczucia płynące z serca i głos duszy.

Dla części z nas będzie to pierwszy krok – dla innych zagłębienie się w swoje poszukiwania. Tej drodze towarzyszy strach, że jeśli pozwolimy sobie naprawdę chcieć, zobowiązać się i zamienić coś,

możemy tego nie osiągnąć. Pozwolenie na taki krok bywa wyzwalające – czujesz, to idź !

Całkowicie i całym sercem zaangażuj się, bez bycia wyłącznie nastawionym na efekt. Wiedząc, że popełnimy wiele błędów, będziemy mieli dużo niepowodzeń i że uczyć będziemy się w trakcie. Oswajając, regulując i poznając.

W bezpiecznej przestrzeni Movement Medicine MESA i w opiece ducha bioeneretyki lowenowskiej.

W kameralnej grupie. W Łodzi.

Często przyświeca nam poczucie, że musimy zrobić znacznie większe kroki, niż faktycznie możemy. Szukamy tylko jednego najlepszego środka. Co by było otworzyć się na opcję, że można spróbować, że można swój wielki plan podzielić na kilka kroków.

Zrób pierwszy mały, mały krok. Przejrzyj, świętuj, ucz się,

A potem przejdź do następnego kroku!

Jak będziemy pracować w trakcie warsztatu
– ruch – praktyka Movement Medicine
– emocje – wspomoże nas bioenergetyka lowenowska z pewnymi prostymi sekwencjami ćwiczeń pogłębiających czucie ciała i głosu (jako element całości)
– ciało – będziemy też doświadczać dotyku, przewodnicy z polinezyjskich przestrzeni pracy z ciałem zostali już zaproszeni
– oddech i odpuszczenie
– oraz całość magii jaka wytworzy się dla Ciebie, po uruchomieniu pracy z Twoją energią i energią grupy w której będziemy pracować

Co jest potrzebne:
kocyk, ciepła bluza (ubranie na cebulkę), woda, kajecik i coś do pisania, butelka z piciem, świeczka do zapalenia intencji.

Dla kogo?

Ten warsztat to zaproszenie dla każdego kto potrzebuje tańca, medytacji, radości życia, głębokiego wyciszenia, stanięcia pod niebie usianym gwiazdami, odnalezieniem inspiracji.

Zapraszam niezależnie czy praktykujesz medytację w ruchu, tańczysz taniec ekstatyczny, czy też jeśli nigdy jeszcze nie zatańczyłeś/aś dla siebie. To doświadczenie wyposaży Cię w praktyczne narzędzia stosownie do współczesnych wyzwań życia pełnią.

[ult_buttons btn_title=”ZAPISZ SIĘ” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fdocs.google.com%2Fforms%2Fd%2F1P_sYeZ3nn87Y_s9b0j1h44FKMqL9A3_TBWb28LN-bu0%2Fviewform%3Fedit_requested%3Dtrue||target:%20_blank|” btn_title_color=”#f7f7f7″ btn_bg_color=”#871e1b” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left”]

Kiedy:
Piątkowe wieczory 22.01.2021 i 29.01.2021 godz. 18:00 – 21:30
Cena:
250 zł za całość (2 spotkania – można zapłacić w dwóch częściach)
150 zł za pojedyncze wejście
Liczba miejsc ograniczona
Zadatek 150 zł konieczny by zarezerwować sobie miejsce

Gdyby sprawy finansowe stanowiły przeszkodę skontaktuj się ze mną na kontakt@annasierpowska.com, jestem pewna, że poradzimy sobie z tym.
Lokalizacja: Łódź, Dowborczyków (dokładny adres podamy po zapisie na liście)

Kontakt: kontakt@annasierpowska.com lub sms-em 607460970

[ult_buttons btn_title=”ZAPISZ SIĘ” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fdocs.google.com%2Fforms%2Fd%2F1P_sYeZ3nn87Y_s9b0j1h44FKMqL9A3_TBWb28LN-bu0%2Fviewform%3Fedit_requested%3Dtrue||target:%20_blank|” btn_title_color=”#f7f7f7″ btn_bg_color=”#871e1b” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left”]

projekt @Animacja i Ilustracja Radek Skonieczny
————————-
Anna Sierpowska – nauczycielka, medicine woman, czerpię swoją energię i wiedzę z wieloletniego praktykowania i treningów Movement Medicine, performance i ruch autentyczny i 5Rytmów, Ma-Uri Bodywork i masażu powięziowego, podejścia Laban Bartenieff, Jestem certyfikowanym nauczycielem Movement Medicine (praktyki świadomego ruchu i obecności). Studentka certyfikowanego Szkolenia w Analizie Bioenergetycznej akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics Analysis. Poprzez zanurzenie w ruch szukam radykalnej akceptacji.

kontakt: kontakt@annasierpowska.com
www.annasierpowska.com

————————————————————————
▩ Movement Medicine jest współczesną, transformującą praktyką medytacji w ruchu, stworzoną przez Ya’Acova i Suasannah Darling Khan aby obudzić i uwolnić twoją naturalną energię i wesprzeć cię w ucieleśnieniu i zamanifestowaniu twojego potencjału. Metoda ta integruje w sobie:
– radość i energię tańca ekstatycznego
– głębię medytacji w ruchu
– ducha praktyki szamańskiej.