[ultimate_spacer height=”90″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_tag=”h2″ heading_content=”Majówka Move On” main_heading_default_weight=”700″ main_heading_color=”#ffffff” default_sub_heading=”30.04 – 03.05.2021″][/ultimate_heading][ultimate_spacer height=”25″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ult_buttons btn_title=”ZAPISZ SIĘ” btn_link=”url:https%3A%2F%2Ftiny.pl%2Fr2xvd||target:%20_blank|” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#303030″ btn_bg_color=”#ffffff” btn_hover=”ubtn-center-dg-bg” btn_bg_color_hover=”#847480″ btn_title_color_hover=”#ffffff” icon=”none” icon_size=”16″ icon_color=”#565656″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_font_size=”18″][ultimate_spacer height=”90″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″]

MoveOn Majówka | Movement Medicine & Bodyworki

Data: 30.04-03.05.2021

Miejsce: ośrodek 50 km od Warszawy, Dom Pod Lasem

Zapraszamy na 4-dniową majówkę MoveOn. W naturze. W ruchu. Z uważnym dotykiem. Regeneracja po niełatwej zimie. To właśnie my teraz Kreujemy świat przyszłości. Potrzebujemy siły odrodzenia w naszym ciele fizycznym, w życiu emocjonalnym i duchowym.

W twórczym ruchu i kojącym dotyku – w tańcu przez 4 dni będziemy przypominać sobie nasze ciało i jego samoregulacyjne zdolności. Wszystko co będzie się działo w ruchu będzie z udziałem muzyki – zarówno tej, granej przez naturę, jak i granej na instrumentach na żywo. Będą bębny, gitary, hangi i wspólne śpiewy.

Będziemy tańczyć i masować się w pięknej drewnianej sali, otoczonej lasem.

– Uwalniający taniec, Ceremonia Movement Medicine z muzyką na żywo
– Ceremonia Dotyku uzdrawiające sesje pracy z ciałem
– Praca z ciałem w nurcie bioenergetyki lowenowskiej
– Ruch somatyczny i improwizacja (ciałonautyka)
– Bodyworki – prowadzone sesje połączenia uważnego dotyku i ruchu
– Wspólne śnienie i mini vision quest
– Sesje Saunowania

Dzięki przewodnictwu zrównoważonego ruchu z zaufaniem do grawitacji, z rozłożonymi skrzydłami wolności umocnimy się w Tu i Teraz. Wsłuchamy się w mądrość swojego ciała. Wyciszymy umysł i stworzymy wspierającą przestrzeń, by ciało doszło do głosu i wyruszyło na ścieżkę radosnego ruchu. Nakarmimy się ruchem i dotykiem. Rozruszamy i doenergetyzujemy się. Poznamy kilka ważnych technik masażu, by dzielić się uważnym dotykiem z bliskimi.

move on!
Zapraszamy Anna i Nadia

Regenerować będziemy się również przez jedzenie specjalnie przygotowane dla nas z miłością – vegańskie, zielone, ożywcze – szczegóły wkrótce.

move on!

—————————————————————————————————-

Data: 30 kwietnia – 3 maja, 4 dni

Miejsce: nowy i kameralny ośrodek otoczony lasem, 50 km od Warszawy.

Cena Early Bird: 1500 zł przy wpłacie zadatku do 11 kwietnia (w tym nocleg i wyżywienie)

Cena regularna: 1700 zł (w tym nocleg i wyżywienie)

[ult_buttons btn_title=”ZAPISZ SIĘ” btn_link=”url:https%3A%2F%2Ftiny.pl%2Fr2xvd||target:%20_blank|” btn_bg_color=”#87d64f” btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left”]

Bezzwrotny zadatek w kwocie 350 zł gwarantuje miejsce na MOVE ON retread (nr konta zostanie podany po zapisaniu się na listę). Ilość miejsc ograniczona.

Mamy 2 miejsca ze zniżka 50% dla osób, które chciałyby nam pomóc przy organizacji. Prosimy o kontakt

Kontakt: moveon.ruch@gmail.com

.

Organizacja i prowadzenie:

Anna Sierpowska – nauczycielka, medicine woman, czerpie swoją energię i wiedzę z wieloletniego praktykowania i treningów Movement Medicine, performance i ruch autentyczny i 5Rytmów, Ma-Uri Bodywork i masażu powięziowego, podejścia Laban Bartenieff, Jestem certyfikowanym nauczycielem Movement Medicine (praktyki świadomego ruchu i obecności). Studentka certyfikowanego Szkolenia w Analizie Bioenergetycznej akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics Analysis. Poprzez zanurzenie w ruch szukam radykalnej akceptacji.

Nadia Szypiłow | Ciao, Ciało! – ciałonautka, performerka, bodyworkerka. Zafascynowana somatyką, eksploruję poszerzanie świadomości i osiąganie dobrostanu poprzez ruch i dotyk. Zbieram te praktyki pod hasłem ciałonautyka. Ciałonautyka sprowadza do cielesnego tu i teraz, pomaga odnaleźć połączenia ze sobą, uruchomić swoją naturalną ciekawość i kreatywności w ruchu. Praktykuje masaż tajski i klasyczny, czerpię inspiracje z różnych tradycji masażowych, wprowadzając świadomy dotyk do zajęć ruchowych. Jestem współzałożycielką kolektywu performatywnego SzurSure, performuję w składzie Laboratorium Teatralno-Społecznego i w innych konstelacjach.

Movement Medicine jest współczesną, transformującą praktyką medytacji w ruchu, stworzoną przez Ya’Acova i Suasannah Darling Khan aby obudzić i uwolnić twoją naturalną energię i wesprzeć cię w ucieleśnieniu i zamanifestowaniu twojego potencjału. Metoda ta integruje w sobie:
– radość i energię tańca ekstatycznego
– głębię medytacji w ruchu
– ducha praktyki szamańskiej.

Bodyworki – ćwiczenia masażowo-ruchowe, uważny dotyk, który uczestnicy warsztatów oferują sobie nawzajem. Są to sytuacje bezpiecznie prowadzone w kierunku somatycznej eksploracji, wspólnoty i zabawy. Bodyworki relaksują, pomagają rozpuścić napięcia oraz dostarczają podstawowych korzyści z dotyku – rozluźnienia, poczucia bezpieczeństwa, redukcji stresu, budowania odporności. Dotyk również może inspirować do ruchu, pokazywać ciału nowe wzorce ruchowe, być punktem wyjścia do kreacji i twórczego działania.

Ciałonautyka – praktyki ruchowe, somatyczne (soma – żywe ciało), sfokusowane na odczuwaniu ciała, obserwacji jego schematów w ruchu, budowaniu nowych ścieżek ruchowych. Embodiment, ucieleśnienie, twórcze działanie z ciała. Podczas zajęć korzystamy z narzędzi somatyki, improwizacji ruchowej, tańca intuicyjnego, kontakt improwizacji, ćwiczeń oddechowych, teatru fizycznego, tańca butoh, medytacji, oraz innych metod, które pomagają się ucieleśnić – twórczo i ruchowo pobyć we własnym ciele.