[ultimate_spacer height=”90″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_tag=”h2″ heading_content=”MOJA PRZESTRZEŃ DO ŻYCIA – WARSZTAT METODĄ A. LOWENA” main_heading_default_weight=”700″ main_heading_color=”#ffffff” default_sub_heading=”01.03.2020 / GDAŃSK”][/ultimate_heading][ultimate_spacer height=”25″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ult_buttons btn_title=”ZAPISZ SIĘ” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fevents%2F2193063864129034%2F|title:%23|target:%20_blank|” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#303030″ btn_bg_color=”#ffffff” btn_hover=”ubtn-center-dg-bg” btn_bg_color_hover=”#847480″ btn_title_color_hover=”#ffffff” icon=”none” icon_size=”16″ icon_color=”#565656″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_font_size=”18″ notification=””][ultimate_spacer height=”90″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″]

Warsztat pracy z emocjami, ciałem i głosem w nurcie analizy bioenergetycznej A. Lowena

1 MARCA 2020 / GDAŃSK

ZAPISY: wyślij maila na kontakt@centrumsoma.pl podając imię, nazwisko oraz numer kontaktowy, aby zapisać się na warsztat.

Pytania, które towarzyszyć nam będą w trakcie tego warsztatu dotyczą przestrzeni jaką zajmuję w życiu, jak ją tworzę, jaki mam kontakt ze swoimi granicami. Zaczniemy od ciała, poczucia samego / samej siebie, aby z tej perspektywy wchodzić w relacje i dotknąć swoich granic. Sprawdzić czy są i jak są doświadczane.

Na zajęciach doświadczysz głębokiego oddechu, ruchu, uważnego kontaktu z ciałem, głosem i emocjami oraz ich bezpiecznej ekspresji.

Będziemy praktykować:
– uwalnianie napięć z ciała,
– poszukiwanie odczuć płynących z ciała i obserwowanie naszych reakcji,
– rozpoznawanie emocji, obserwowanie ich i ich wyrażanie,
– budowę integralności – ciało – serce – umysł.
– czucie ciała i wrażeń płynących z ciała,
– bycie tu i teraz w kontakcie z rzeczywistością

Pracować będziemy odpowiednio dobranymi dla grupy ćwiczeniami, oddechem i głosem.

Czucie ciała, wypływających z niego sygnałów jest podstawą do pracy z emocjami oraz kreowania życia z szacunkiem dla swojego doświadczenia i potencjału jakim jest nasze życie. . Żywe emocje mogą stać się drogowskazem kierunku życia w pełni. Czasem emocje wydają się zbyt silne, przytłaczające a nasza osobista historia mogła nas pozbawić prostej drogi do wyrażania złości, lęku, smutku a tym samym brakiem przepływu przyjemności, radości czy miłości. Ważną praktyką w trakcie zajęć jest ugruntowanie – bycie w ciele w obliczu tego co jest – to pozwala na właściwe dla indywidualnej sytuacji reagowanie na życie, pomimo jego intensywności. Ten warsztat to bezpieczna przestrzeń na doświadczenie siebie w Przestrzeni Swojego Życia.

Zajęcia będą okazją do nawiązania i pogłębienia kontaktu z ciałem, a także podniesienia poziomu energii życiowej.
Metoda terapeutycznej pracy bioenergetyką według podejścia A Lowena to bezpieczna i wrażliwa przestrzeń do odkrywania wewnętrznej przestrzeni oraz rozpoznawaniu swojego życiowego potencjału. Uruchamiamy w procesie pracy z ciałem, pobudzenie i ożywienie, poruszamy miejscami napięć zgromadzonych w ciele. W tej pracy dążymy do przywrócenia jedności ciała i umysłu, udrożnieniu swobodnego przepływu energii oraz ekspresję uczuć, które niejednokrotnie przez lata tkwią w zacisku w ciele.
Ciało pamięta. Dzięki charakterystycznej dla metody Lowena dynamice procesu tworzymy bezpieczne środowisko do pracy w grupie.

Przeciwwskazania do zajęć:
terapia psychotropowa, stany psychotyczne, ciąża, połóg, ostre stany zapalne i pourazowe
proszę o wskazanie w zgłoszeniu jeśli określisz swój stan jako: wypalenie i wycieńczenie, choroba przewlekła, padaczka, jaskra, nadwrażliwość na krzyk, lub jeśli karmisz piersią.
W razie wątpliwości – proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny
w razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt:
Marta: martasito@gmail.com;
Anna: ania.sierpowska@gmail.com

PROWADZĄCE:
Anna Sierpowska – Nauczyciel Movement Medicine (praktyki świadomego ruchu i obecności) w trakcie certyfikacji. Praktyk pracy z ciałem w oparciu o techniki powięzione, polinezyjski bodywork MA-URI, podejścia Laban Bartenieff, medytacji Mindfulness i slow joggingu :-). Studentka certyfikowanego Szkolenia w Analizie Bioenergetycznej akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics Analysis.

Marta Sito – Absolwentka certyfikowanego Szkolenia w Analizie Bioenergetycznej akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics Analysis.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
TERMIN I MIEJSCE:

1.03.2020, 11:00 – 18:00

Soma Centrum Świadomej Pracy z Ciałem
Al. Grunwaldzka 355, Gdańsk Przymorze

CENA:

płatność do 2.02.2020: 290 zł
płatność do 3.02.2020: 350 zł

ZAPISY: wyślij maila na kontakt@centrumsoma.pl podając imię, nazwisko oraz numer kontaktowy, aby zapisać się na warsztat.

w razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt:
Marta: martasito@gmail.com;
Anna: ania.sierpowska@gmail.com

UWAGI:

Liczba miejsc ograniczona, decyduje termin zgłoszenia oraz wniesienie opłaty.