Movement Medicine MASTER CLASS

 

Wrocław – prowadzenie Anna Sierpowska

Warsztat pogłębionego ruchu i świadomej obecności.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pogłębieniem kontaktu ze sobą i swoim ciałem – sercem i wolnym umysłem.
Movement Medicine Master Class to 4h ruchu, muzyka, spotkanie ze społecznością, prowadzące do czucia uziemienia w ciele, przepływu czucia i przepływu żywotnych impulsów.

To zaproszenie do bycia w aktywnej obecności z tym co przynosi życie. By tworzyć żywą relację z tym co jest. Życie jest i wzywa nas do zajęcia się w największej dbałości o to kim jesteśmy na ten moment.
To wszystko co mamy – ten moment teraz. Pytanie jak możemy użyć naszych doświadczeń, naszej historii by tworzyć przyszłość, by stawać się najlepszą wersją siebie?
Zapraszam chcących po prostu odprężyć się i rozpuścić napięcie w ciele, jak i tych, którzy poszukują sposobu na chwilę dla siebie, zabawę i połączenie z osobistym marzeniem.

Każde spotkanie rozpoczyna się praktyką “budzenia tancerza – “awakening the dancer” czyli praktyce odblokowania przepływu energii żywotności oraz świadomości w całym ciele. Praktyka tego stanu może usprawnić jakość naszego bycia w relacjach oraz w świecie, w prawdzie i zaufaniu do tego kim jestem – tu i teraz.
Każde spotkanie Movement Medicine MASTER CLASS jest dedykowane specyficznej praktyce Movement Medicine. Naszą mapą drogi kolejnych spotkań jest Mandala Movement Medicine. Jest to energetyczny zapis jakości i wartości oraz praktyk bazowych dla tego kierunku pracy ze świadomością poprzez ciało i ruch.

Kolejne spotkania dedykowane będą:

 • Praktyka MESA – micro, medio, macro – 26.04.0204
 • Drzewo Życia – jestem w środku swojego kręgu – TBA
 • Taniec Kreacji – Yin & Yang – TBA
 • Krąg Uzdrawiającej Medycyny Tańca – TBA

Oferujemy:

 • prostą strukturę
 • dobrą muzykę dobraną do rytmu grupy i graną prosto z serca
 • prowadzenie w ruchu
 • w trakcie wieczoru towarzyszą nam zwykle bębny grane na żywo

Metoda ta integruje w sobie:

 • radość i energię tańca ekstatycznego
 • głębię medytacji w ruchu
 • ducha praktyki szamańskiej

Movement Medicine

Wszyscy jesteśmy tancerzami. Są wśród nas tacy, którzy tańczą, gdy stoją, są tacy którzy leżą, bo to jedyny sposób na zatańczenie danego dnia, są też tacy, których nogi nie przestają podskakiwać, i tacy którzy płaczą, i ci, którzy się śmieją. Zawsze jest ktoś, kto przychodzi po raz pierwszy. Wchodząc w przestrzeń tańca otwieramy się na niewiadome.
W trakcie praktyki zapraszamy do ruchu, który nie ma określonej formy i jest poszukiwaniem doświadczenia i odczucia i ma formy indywidualne, ale też jest doświadczeniem i formą zbiorową. Dzięki udrożnieniu przepływu (energii, oddechu, krwi) w ciele, w trakcie ruchu odblokowujemy ciało – wchodzimy w stan słuchania, jak również słyszenia swojego ciała. To pierwsza bazowa praca. Każde spotkanie jest jak pierwszy raz – każde przebudzenie tancerza jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

Prowadząca: Anna Sierpowska

Nauczycielka, medicine woman, czerpię swoją energię i wiedzę z wieloletniego praktykowania i treningów Movement Medicine, Ma-Uri Bodywork i masażu powięziowego, podejścia Laban Bartenieff. Jestem certyfikowanym nauczycielem Movement Medicine (praktyki świadomego ruchu i obecności). Studentką certyfikowanego Szkolenia w Analizie Bioenergetycznej akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics Analysis. Poprzez zanurzenie w ruch szukam radykalnej.

Ważne informacje

 • Najbliższe spotkanie
  26.04.2024 – piątek, 18.00-21.30
 • Biała Sowa, Wieniawskiego 30
 • 18.00-21.30

 • Cena za wieczór: 120 – 320 zł – zapłać tyle ile czujesz i możesz.

  Zniżki dla studentek, studentów, samotnych rodziców, osób w trudnej sytuacji finansowej oraz obywateli Ukrainy oraz innych państw w których aktualnie toczą się konflikty zbrojne – zapłać tyle ile możesz w danej sytuacji. To przestrzeń praktyki i wzmacniania.

 • Zofia (sms) – 501 019 598

  Jeśli masz dodatkowe pytania napisz na warsztaty.annasierpowska@gmail.com

Przeczytaj poniższe zalecenia:

Uczestnicy tej podróży wezmą pełną odpowiedzialność za swoje samopoczucie fizyczne, emocjonalne, psychiczne i duchowe. Potencjalne ryzyko udziału w tym wydarzeniu jest w pełni po stronie uczestników.
Wszyscy uczestnicy proszeni są o przestrzeganie własnych potrzeb i tempa oraz dbanie o swoje ciało i siebie na wszystkich poziomach przez cały czas pracy.
Anna Sierpowska oraz School of Movement Medicine nie ponoszą odpowiedzialności za obrażenia odniesione w wyniku uczestnictwa w tych seminariach internetowych.

 • Rozumiem, że ten format zajęć będzie wykorzystywał narzędzia Movement Medicine i psychoterapii zorientowanej na ciało, które są praktykami fizycznymi i wymagają ruchu fizycznego
 • Zgadzam się, aby obszar, w którym się poruszam, był bezpieczny dla ruchu
 • Jestem wysportowany i potrafię tańczyć i poruszać się. W przypadku jakichkolwiek ograniczeń dla mojego ciała, ja się nim zajmę i dostosuję ćwiczenia do własnych potrzeb i możliwości
 • Biorę pełną odpowiedzialność za własne zdrowie fizyczne, emocjonalne, psychiczne i duchowe podczas webinaru i później
 • Organizatorzy zgadzają się używać Twojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail wyłącznie do przeprowadzania wydarzeń związanych z medycyną ruchową oraz terapii i aktualizacji dotyczących ciała.

Jeśli jesteś w długotrwałym leczeniu farmakologicznym lub bierzesz leki psychiatryczne poinformuj mnie o tym przed zajęciami, proszę.