[ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_tag=”h2″ heading_content=”SACRED SPACE ” main_heading_default_weight=”700″ main_heading_color=”#ffffff” default_sub_heading=”06.03, 08.05, 05.06 / Warszawa” margin_design_tab_text=””][/ultimate_heading][ultimate_spacer height=”25″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ult_buttons btn_title=”KUP BILET” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.wibracjamilosci.pl%2Fsklep%2Fwarsztaty-i-ceremonie%2Fwarsztaty-energia-zycia%2F|title:%23|target:%20_blank|” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#303030″ btn_bg_color=”#ffffff” btn_hover=”ubtn-center-dg-bg” btn_bg_color_hover=”#847480″ btn_title_color_hover=”#ffffff” icon=”none” icon_size=”16″ icon_color=”#565656″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-right” btn_font_size=”18″][ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″]

Sacred Space – święte tu i teraz.

Wibracje naturalnych instrumentów – gongów, mis, bębnów, grzechotek, dzwonków, liści, wody, oddechu. Praca ciała w ruchu w kierunku odpuszczenia i uwolnienia od napięcia i zgrzytu stresu. Udrożniony przepływ energii – od wewnątrz poprzez ciało i skórę na zewnątrz i potem znów od świata prosto do naszego serca.

Pracujemy z wibracją życia – ożywiamy ciało w ruchu, w głosie i wśród naturalnego brzmienia zachęcamy do poruszania się – do tańca. Wibracje muzyki i głosów przenikają nasze ciała, docierają wprost do miejsc spięcia i blokad. Z czasem zaczynamy fizycznie odczuwać przesunięcia, drżenia w ciele, ale też poruszenie w sercu, łzy w oczach. Pojawia się życie i odczuwanie.

Życie poza ciałem jest iluzją, to ciało stanowi naturalny i spójny kontener naszych marzeń, doznań duchowych i emocji. To właśnie miłosne i pełne zrozumienia podejście do ciała daje nam wsparcie w dążeniach do osiągania pełni swojej potencjału.

Widzimy jak trudne jest rozprostowanie kolan, albo ich ugięcie. Jak trudno jest położyć się na podłodze w pełni – oddać ciężar.

Oto Sacred Space – święte tu i teraz. Dla ciała, dla emocji, dla ducha. Dla Kreatywnego Przepływu Energii Życia. W tej przestrzeni kontaktujemy się z naszą prawdziwą mocą. Oddech po oddechu w swoim tempie, krok za krokiem, dźwięk po dźwięku z każdym kolejnym ruchem uczysz się siebie na nowo.

 

Korzyści dla Ciebie i świata

– więcej miejsca w życiu, w ciele, w umyśle

– uruchomienie pracy mózgu w wielu częstotliwościach / uwolnienie się od ciągłego szumu

– proces naturalnej regulacji oddechu

– oddanie ciężaru napięć i przeżyć codzienności

– uruchomienie przepływu w ciele – zarówno krwi i limfy, jak i oddechu, emocji, odczuć

– regulacja napięć – świadoma uwaga dla ciała

– rozgoszczenie się w cielesnych odczuciach

– samoregulacja pracy układu hormonalnego

– poszerzanie świadomości – kawałek po kawałku odzyskiwanie naturalnych możliwości ruchu ciała

– odzyskanie naturalnego przepływu energii życiowej – uziemienie

 

Sacred Space to przestrzeń poza słowami, poza rozumieniem i analizowaniem. To przestrzeń bycia w pełni, bycia wibracjami ich ruchem i dźwiękiem. Dotykasz bardzo czułych miejsc, historie chcą powrócić do życia. Niektóre cisną się pierwsze po raz kolejny i kolejny, odkładane na bok i spychane w niepamięć mają swój przekaz. Złap je, może za nogę albo za serce i zatańcz z nimi, wyśpiewaj ich przykrytą moc. Odkurz ten obraz z warstw nieznośnych przekonań i dostrzeż ich moc z całkiem nowej perspektywy – przyjmij moc ich przekazu wspierającą życie i podziękuj tym  strażnikom, którzy strzegą bram zapomnienia. Głęboko oddychaj i napełniaj się życiem! Przepraszaj, wybaczaj dziękuj, kochaj i pozwól aby inni doświadczali wraz z tobą tego oczyszczającego błogosławieństwa miłości.

 

Jak się przygotować?

Oprócz wygodnego ubrania i butelki wody nie potrzebujesz nic więcej natomiast jeśli masz ochotę zabrać coś ze sobą to słuchaj siebie.

Żadne wcześniejsze przygotowanie taneczno-ruchowe czy muzyczno-głosowe nie jest potrzebne. Wchodzimy w naturalne predyspozycje ludzkiego ciała i każdy podąża za swoim tempem i swoim rytmem, dbając w tej przestrzeni o swój komfort, dobre samopoczucie i pozwalając sobie na przyjemność doświadczania swej mocy.

 

Doświadczanie Sacred Space wymaga przygotowanego miejsca i osób trzymających tą przestrzeń – służymy wsparciem i dbamy o bezpieczeństwo. Sacred Space to zaproszenie do podróży w kierunku odkrycia bohatera, którym jesteś w swoim życiu.

 

Przestrzeń trzymają:

Anna Sierpowska – nauczyciel Movement Medicine, parktyk i facylitator bioenergetyki Lowenowskiej, bodyworker.

Asia Orłowska i Alek Sabuda / Wibracja Miłości – twórcy koncertów i leczniczych doświadczeń z wibracjami (wydarzenia dla świata, dla chorych, sesje indywidualne), doświadczeni trzymający przestrzeń w ceremoniach, które współprowadzą.

[ult_buttons btn_title=”KUP BILET” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.wibracjamilosci.pl%2Fsklep%2Fwarsztaty-i-ceremonie%2Fwarsztaty-energia-zycia%2F||target:%20_blank|” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#592d10″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left”]

🌳Kiedy: 24.01, 07.02, 06.03, 08.05, 05.06 (piątki)

🌳Czas: 18:30 – 21.00

🌳Plac Defilad 1, Pałac Kultury i Nauki

🌳Niższa Donacja przez stronę www – 80 zł

Na miejscu w dniu wydarzenia sugerowana donacja w wysokości 100 zł.

Nie ma konieczności zapisów na zajęcia.

🌳Kontakt w razie pytań:

e-mail: info@wibracjamilosci.pl

tel. Asia 606 699 000 lub za pośrednictwem Facebook’a

e-mail: kontakt@annasierpowska.com

Anna (sms) – 607 460 970

Co zabrać: wygodny wielowarstwowy strój do tańca oraz wodę, (tańczymy boso).

Zapraszamy!

[ult_buttons btn_title=”KUP BILET” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.wibracjamilosci.pl%2Fsklep%2Fwarsztaty-i-ceremonie%2Fwarsztaty-energia-zycia%2F||target:%20_blank|” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#592d10″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left”]

Anna Sierpowska – praktyk, uczeń i nauczyciel, czerpię swoją energię i wiedzę z wieloletniego praktykowania i treningów Movement Medicine, performance i ruch autentyczny i 5Rytmów, Ma-Uri Bodywork i masażu powięziowego, podejścia Laban Bartenieff, Jestem certyfikowanym nauczycielem Movement Medicine (praktyki świadomego ruchu i obecności). Studentka certyfikowanego Szkolenia w Analizie Bioenergetycznej akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics Analysis. Poprzez zanurzenie w ruch szukam radykalnej akceptacji.

Wibracja Miłości – Asia Orłowska i Alek Sabuda tworzą piękną przestrzeń wibracji głosu, dźwięku i ruchu w formie koncertów oraz ceremonii i warsztatów. Całe bogactwo ich eventów od Koncertów Leczniczych Dźwięków, przez Ceremonię Życia współtworzoną z Anną Sierpowska czy Kąpiel w Dźwiękach współtworzoną z Leną i Stefanem po własne Ceremonie Kakao, Dźwięków, Rapee czy Pachamama organizowane cyklicznie w Warszawie.
Biorą udział w licznych eventach i festiwalach w całej Polsce (Festiwal Witariada, Festiwal Wibracje i wiele więcej).

Serdecznie zapraszamy
na nasze piękne, wspólne wydarzenie!
Asia&Anna&Alek