[ultimate_spacer height=”90″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ultimate_heading heading_type=”customizable” heading_tag=”h2″ heading_content=”DRAGONS OF THE HEART” main_heading_default_weight=”700″ main_heading_color=”#ffffff” default_sub_heading=”Praca z przestrzenią Serca”][/ultimate_heading][ultimate_spacer height=”25″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ultimate_spacer height=”25″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″][ultimate_spacer height=”90″ height_on_tabs=”20″ height_on_mob=”20″]

Dragons of the Heart – w ogniu samoprzemiany

Żyjemy w ścisku i natłoku. Nie dajemy sobie czasu ani przestrzeni. Nie oddychamy, poruszmy się po powierzchni oddechu i emocji, a jednocześnie chcemy więcej i mocniej. Chcemy zwycięstw i sukcesów, ale szukamy też spokoju i poszukujemy bezpieczeństwa.

Smoki Serca ❤️ to metaforyczna opowieść o 5 Smokach 🔥 pilnujących dostępu do skarbów naszego serca – Przebudzenia, Integralności, Przyjmowania, Wdzięczności i Łaski.
Celem życia każdego smoka jest strzeżenie skarbu. Skarbem jest pełen dostęp do jakości czującego serca. Skarbem jest czucie emocji i jej żywotność.
Człowieczeństwo – Łzy, które obmywają – Święta Złość – Strach Przetrwania – Błogosławieństwo Jedności.

Każdy z 5 Smoków posługuje się swoją siłą w sposób bezwzględny – są mitycznymi istotami, odżywiającymi się siłą swego skarbu. Im więcej naszej uwagi oddamy Smokom tym silniejsza ich moc. Im bardziej przybliżymy się do natury skarbu tym silniej będzie na nas oddziaływał a monstrualność Smoka będzie słabła, z czasem stając się Twoim sprzymierzeńcem.

🔥 Smoki reprezentują nasze lęki i wahania, sytuacje i ludzi, z którymi mamy trudności. Jeśli udaje się nam przekroczyć własne granice, to uczymy się »tańczyć z naszymi smokami« – przez co możemy wzmacniać własne silne strony i umiejętności.
🔥 Każde zwycięstwo, które odnosimy w naszych spotkaniach jest freestylem – każdy może to zrobić po swojemu. Zwycięstwo jest nam potrzebne do odczucia satysfakcji i poczucia spełnienia swojej misji w życiu.
🔥 Każda decyzja, wyrażająca Twoje czucie – jest zwycięstwem. Każda odpowiedź, a nie zaciśnięta schematem reakcja, jest zwycięstwem.
🔥 Każde podjęcie spotkania ze Smokiem Złości czy Smutku uczy nas własnego stylu zwyciężania.
🔥 I najważniejsze byśmy zobaczyli nasz taniec, nawet jeśli nie jest epicki i odkrywczy, pozwól sobie dać mu przestrzeń, rozpoznać w nim siebie, świadomie odpowiedzieć i celebrować. Bez tego łatwo pozwolimy się wykorzystać, dając się zaprząc w pogoń za wygraną lub w walkę o przetrwanie spełniając raczej oczekiwania świata zewnętrznego niż swojego serca.

Oto moje zaproszenie do czasu Dragons of the Heart ❤️ – strażników czującego serca.

Zapraszam do wspólnego doświadczenia.

Dragons of the Heart ❤️ to spotkania dedykowane pracy z przestrzenią serca. Każde ze spotkań będzie miało swoją specyfikę i swój charakter. Będą połączone powtarzalnymi sekwencjami jakie będziemy wspólnie tańczyć jak i czasem śnienia między spotkaniami i poszukiwaniem swojej medicine w codzienności.

Przygotowania rozpoczęte!

 🔥 Co będzie się działo podczas spotkań:

 • Przypomnienie połączenia z ciałem – awakening the dancer.
 • Przejście przez mapę serca – Chember of the Heart w oparciu o praktykę Movement Medicine.
 • Przećwiczenie kilku prostych sposobów wspierania w przeżywaniu spotkania ze smokami.
 • Przetańczymy elementy natury i przeszukamy naturalne wzorce przepływu emocji przez serce
 • Poszukamy smaku zwycięstwa i satysfakcji.
 • 21 Gratitudes – praktyka 21 Wdzięczności.
 • Wprowadzenie w praktykę odzyskiwania energii z wydarzeń naszej przeszłości SEER proces.

Jak możesz się czuć po wydarzeniu?

 • Uzyskasz ulgę i lekkość życiową wchodząc na poziom cieszenia się życiem niezależnie od pogody.
  · Będziesz mieć możliwość wzmocnienia świadomości języka ciała i poszerzysz możliwości wyrazu jak i obejmowania swojego przeżycia.
  · Zyskasz świadomość, że nie jesteś sam / sama w kontakcie z tym co trudne i odkryjesz, że z miejsca trudności i niepokoju można poprosić bezpiecznie o pomoc.

🔥 Po warsztacie:

Zapraszam na sesje indywidualne pracy z ciałem – Ceremonie Dotyku – dedykowane poszukiwaniom Dragons of the Heart

Dodatkowo otrzymasz wsparcie w ramach zamkniętej grupy wsparcia.

🔥 Co ze sobą zabrać:

– wygodny wielowarstwowy strój do tańca (tańczymy boso) oraz wodę.

🔥 TERMIN I MIEJSCE:

13-14.03.2020

13.03 piątek – 19:00 – 21:30

14.03 sobota – 11:00 – 18:00

SOMA Centrum Świadomej Pracy z Ciałem,

ul. Grunwaldzka 355, Gdańsk Przymorze

KOSZT:

Cena promocyjna w przedpłacie do 31.01.2020 – 280 zł

Cena promocyjna w przedpłacie od 01.02.2020 – 320 zł

Cena regularna od 1.03.2020 – 350 zł

Numer konta podamy po zapisaniu się.

🔥 ZAPISY:

Wyślij maila na adres: kontakt@centrumsoma.pl, aby zapisać się na warsztat.

🔥 WAŻNE

Jeśli potrzebujesz informacji, chcesz zadać pytanie lub jeśli kwestia finansowa staje się Smokiem, z którym nie wiesz co zrobić –
napisz do mnie (sms) Anna 607-460-970, kontakt@annasierpowska.com

🔥 Najbliższe wydarzenie – 13-14 marca 2020, Gdańsk